přihlášeníkošíkkontaktdopravné
Chovatelské potřeby a krmiva pro hlodavceChovatelské potřeby a krmiva pro psyChovatelské potřeby a krmiva pro kočkyChovatelské potřeby a krmiva pro rybičkyChovatelské potřeby a krmiva pro ptákyChovatelské potřeby a krmiva pro teraristiku
Hlodavci doma
Pes doma
Kočka doma
Rybičky doma
Ptáci doma
Teraristika doma

Akvárium - Váš domácí vodní svět

Mít doma akvárium bylo snem snad každého dítěte. Sledovat jak rybky proplouvají svým vodním královstvím je velmi uklidňující a čas u něj plyne strašně rychle. O to větší je radost, pokud se podaří rybičky rozmnožit. To je totiž hlavní kritériem, které nám dává najevo, že rovnováha v akváriu byla naplněna a rybky se u Vás cítí jako doma.

Ale abychom docílili toho, že budou rybičky spokojené a šťastné, je důležité jim připravit takové prostředí, které je pro ně nejpřirozenější.

Pokusíme se Vám zde přiblížit aspoň ty nejzákladnější poznatky, které by měl každý akvarista znát. Detailnější informace o svém chovném druhu získáte z mnoha u nás vydaných akvaristických knih, které se už přímo specifikují na určitý druh.

Přejeme Vám mnoho chovatelských úspěchů a radostí s tím spojených.Chovatelské potřeby a krmiva pro hlodavceChovatelské potřeby a krmiva pro psyChovatelské potřeby a krmiva pro kočkyChovatelské potřeby a krmiva pro rybičkyChovatelské potřeby a krmiva pro ptákyChovatelské potřeby a krmiva pro teraristiku